کد خبر : 104
تاریخ : 1401/11/19
گروه خبری : شهرستان همدان (امور 1 برق همدان)

به مناسبت دهه مبارک فجر سال 1401 اففتاح پروژه دو مداره نمودن خط روستای ورکش جهت اصلاح ولتاژ شبکه ، امکان افزایش صنایع در بخش و افزایش نقطه مانور در روستای عبدالرحیم از توابع شهر قهاوند افتتاح گردید

 

به گزارش روابط عمومی امور برق همدان یک مدیر این امور بیان کرد : در هفته جاری با حضور تیموری معاونت محترم سیاسی امنیتی فرمانداری نماینده ی فرمانداری ، همایونفر بخشدار محترم بخش ، سرهنگ محسنلو فرمانده سپاه بخش ، عبدلی رئیس اداره برق قهاوند ، دهیاران بخش و جمعی از کشاورزان ،  پروژه ی دو مداره نمودن خط روستای ورکش جهت اصلاح ضعف ولتاژ شبکه ، امکان افزایش صنایع در بخش، و افزایش نقطه مانور در روستای عبدالرحیم از توابع شهر قهاوند افتتاح گردید.

 

   وی گفت :  پست فوق توزیع عبدالرحیم با تلاشهای فراوان و همکاری تمام مسئولین استانی در سال 1398  به صورت پست موقت افتتاح گردید. و با افتتاح این پست مشکل ولتاژ و عدم گسترش شبکه  تا قسمت زیادی مرتفع گردید. و در سال 1401 پست فوق توزیع به صورت دائم تکمیل و امکان گسترش آن فراهم گردید و در حال حاضر با احداث فیدر جدید و دو مداره نمودن شبکه به سمت کوره های آجر پزی ضعف ولتاژ و مشکلات منطقه و امکان گسترش صنایع در این بخش به صورت کلی فراهم گردید.

 

 

 

   در پایان این مقام مسول خاطر نشان کرد : در سایر افتتاحیه های مورد نظر با تبدیل سیم به کابل خودنگهدار و اصلاح شبکه پایداری آن در برابر حوادث طبیعی، سرقت اموال عمومی و مشکلات برق رسانی و پیشرفت روستاها به طورکامل در شهر قهاوند مرتفع گردیده است.

 

 

 

انتهای پیام /

 

  لینک
http://hmd1.edch.ir/Press/ShowNews/104