شرکت توزیع نیروی برق همدان ناحیه یک
چند رسانه ای
کد مطلب:  72 تاریخ انتشار:  1401/3/9 10:27:48
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » آرشیو
مانور تعمیرات شبکه برق امور یک همدان اجرا شد
مدیر امور برق همدان یک گفت: مانور عملیاتی اقدام فراگیر، تعمیرات و بهینه سازی شبکه توزیع نیروی برق شهرستان همدان با حضور اکیپ‌های عملیاتی خط گرم، در طول پنج روز اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی امور یک شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، ذبیح‌اله عواطف فاضلی با بیان اینکه مانور عملیاتی اقدام فراگیر، تعمیرات و بهینه سازی شبکه توزیع نیروی برق شهرستان همدان با حضور اکیپ‌های عملیاتی خط گرم، در طول پنج روز اجرا شد، اظهار کرد: این مانور با محوریت تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار و در راستای حفاظت از حریم شبکه‌های توزیع برق اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه این مانور با همکاری معاونت بهره برداری این شرکت و از تاریخ ۱۷ تا ۲۱ اردیبهشت برگزار شد، اظهار داشت: این مانور در محدوده شهرک مدرس، با حضور هشت اکیپ، هشت کارشناس، یک ناظر و ۸۵ نیروی فنی اجرا شد.

فاضلی با اشاره به اینکه در این مانور ۸۰۰ متر از شبکه مسی فرسوده، با استفاده از روش خط گرم به کابل خود نگهدار تبدیل شد، تصریح کرد: جلوگیری از سرقت، رفع عیوب شبکه در شرایط بحرانی، جلوگیری از خاموشی‌های بی برنامه و افزایش رضایت مندی مردم از دیگر اهداف این مانور است.

وی با بیان اینکه این مانور با دقت خاص و بدون هیچگونه عیب و نقصی اجرا شد، خاطرنشان کرد: همزمان با اجرای این مانور، اصلاح کابل سرویس‌ها ، تجهیز سیمبان‌ها به لوازم انفرادی و دستکش فشار ضعیف صورت گرفت.

انتهای پیام / هـ

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.