شرکت توزیع نیروی برق همدان ناحیه یک
چند رسانه ای
کد مطلب:  74 تاریخ انتشار:  1401/5/8 07:31:28
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » آرشیو
۳۰ کیلومتر از شبکه سیمی برق همدان به کابل خودنگهدار تبدیل شد
مدیر امور برق همدان یک گفت: از ابتدای تابستان امسال تاکنون ۳۰ کیلومتر از شبکه سیمی توزیع امور برق همدان یک به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

به گزارش روابط عمومی امور یک شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، ذبیح‌اله عواطف فاضلی افزود: در بخش اداره طرح و توسعه امور برق همدان یک، از فصل تابستان تا کنون، پروژه تبدیل ۳۰ کیلومتر از شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در مناطق آلوده و نصب یک هزار دستگاه کنتور برق برای متقاضیان جدید اجرا شده است.

وی افزود: اجرای پروژه 9 دستگاه پست هوایی در مناطق شهری و پایان برداشت اطلاعات GIS در حوزه شبکه و مشترکان از دیگرمهمترین اقدامات این مدیریت در طول 2 ماه گذشته بوده است.

عواطف فاضلی ادامه داد: در این مدت اقداماتی همچون پروژه ساخت و اصلاح شبکه‌های برق روستایی از محل عوارض روستایی و احداث شبکه برق متقاضیان، در قالب نیرورسانی انجام شده است.

وی تصریح کرد: در بخش امور مشترکان نیز اقداماتی همچون یک هزار و 390 مورد بازرسی ، 317 مورد فروش انشعاب، 87.1 درصد وصول مطالبات، 15.69 درصد کاهش تلفات، 668 کیلووات محاسبه غیر مجاز و 193 کیلووات محاسبه کسر مصرف انجام شده است.

انتهای پیام/هـ

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.