شرکت توزیع نیروی برق همدان ناحیه یک
چند رسانه ای
کد مطلب:  76 تاریخ انتشار:  1401/6/12 08:52:09
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » آرشیو
مدیر امور برق همدان یک خبر داد
تلفات شبکه امور برق همدان یک 14 درصد کاهش یافت
مدیر امور برق همدان یک گفت: با اقدامات صورت گرفته در رابطه با اصلاح شبکه، تلفات شبکه امور برق همدان یک 14 درصد کاهش یافت.

 به گزارش روابط عمومی امور یک شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، ذبیح‌اله عواطف فاضلی افزود: اصلاح شبکه هوایی فرسوده و تبدیل به کابل خودنگهداریکی از مهمترین اولویت های تامین انرژی و برق پایدار است که در این راستا شبکه برق مناطق شهرک الوند، شهرک مدرس، کوچه مشکی، خیابان طالقانی، سنگ شیر و بلوارکاشانی اصلاح شد.

وی اظهار داشت: از سایر اقدامات مهم این اداره می توان به تعدیل روشنایی معابرشهری شامل معابراصلی و فرعی و رفع خاموشی های موردی- برداشت اطلاعات شبکه‌های فرسوده و آلوده و تهیه طرح اصلاحی به متراژ 20 کیلومتر - نصب اشاره کرد.

عواطف فاضلی ادامه داد: اصلاح و جابجایی 20 پایه شبکه فشار ضعیف هوایی، تعویض 5 تیر برق شکسته، برداشت اطلاعات الکتریکی پست های توزیع و فیدرهای خروجی، رفع ضعف ولتاژ و تعادل بار و رفع خاموشی 198 مورد با برنامه و 424 مورد بی برنامه از دیگر اقدامات ماه های تیر و مرداد است.

وی تصریح کرد: تعمیرات ساختمانی، اصلاح قفل درب پست، شاخه زنی درختان، رفع حریم، شناسایی و جمع آوری تولیدکنندگان رمز ارز و برق های غیرمجاز و پاسخ به درخواست‌های مردمی که ازطریق اپلیکیشن برق من از دیگر اقدامات این مدیریت است.

مدیر امور برق همدان یک گفت: برنامه ریزی و ایجاد تمهیدات لازم برای اجرای مصوبات سفر ریاست جمهور و رییس مجلس شورای اسلامی، ایجاد و استقرار گروه های آماده باش، نصب ژنراتور و اقدامات مانوری از دیگر برنامه های پیش رو است.

عواطف فاضلی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بخش امور مشترکان خاطرنشان کرد: در این بخش 3 هزار و 356 مورد بازرسی، 431 مورد فروش انشعاب، 106.22 درصد وصول مطالبات، 13.95 درصد کاهش تلفات، یک میلیون و 61 هزار و 800 کیلووات محاسبه غیر مجاز و یک میلیون و 640 هزار و 731 کیلووات محاسبه کسر مصرف انجام شده است.

 انتهای پیام/ هـ

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.