شرکت توزیع نیروی برق همدان ناحیه یک
چند رسانه ای
کد مطلب:  84 تاریخ انتشار:  1401/8/4 10:31:08
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » آرشیو
مدیر امور یک برق همدان خبر داد
اجرای 10 مانور به منظور استانداردسازی ولتاژ و تحویل برق مطمئن به مشترکین در امور یک برق همدان
مدیر امور یک برق همدان از اجرای 10 مانور به منظور استانداردسازی ولتاژ و تحویل برق مطمئن به مشترکین در امور یک برق همدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی امور برق همدان یک، ذبیح الله عواطف فاضل با اشاره به اقدامات بهره‌برداری در راستای تامین انرژی و برق پایدار اظهار کرد: تعمیرات دوره‌ای شبکه از اقدامات موثر در این حوزه است که در دستور کار قرار گرفته و انجام می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به استفاده مناسب از نیروی انسانی و تجهیزات موجود افزود: این امر هماهنگی و نظم در کارها، شناسایی اشکالات شبکه، اولویت‌بندی آن و امکان تخصیص موثر زمان و منابع شرکت را به همراه دارد.

مدیر امور برق همدان یک عنوان کرد: 500 متر تبدیل شبکه فشار ضعیف، 21 مورد تعدیل بار شبکه و مشترکین به منظور تامین برق مطمئن و پایدار، 10 اصله جابجایی پایه‌های وسط معبر و ایمن‌سازی شبکه، 50 مورد رفع ضعف ولتاژ مشترکین خانگی، افزایش قدرت ترانس هنرستان زیتون از KVA250 به KVA315، 10 مورد اجرای مانور به منظور استانداردسازی ولتاژ و تحویل برق مطمئن به مشترکین از جمله اقدامات انجام شده است.

وی سرویس و نظافت سالیانه پست‌های توزیع طبق برنامه، 22 مورد تست روغن ترانسفورماتور، تعمیرات ساختمانی پست‌های توزیع زمینی، تعمیرات شبکه فشار ضعیف زمینی، رفع خاموشی روشنایی معابر و تعمیرات معابر اصلی، شاخه زنی و هرس درختان در راستای جلوگیری از قطع برق، 15 اصله رفع کجی پایه، 132 مورد جمع آوری برق‌های غیرمجاز، 40 مورد اصلاح کابل سرویس، همکاری و تعامل با سایر ارگان‌های شهری در خدمات‌رسانی مطلوب‌تر و انسجام و مدیریت لازم و کارآمد در زمان وقوع بحران را از دیگر فعالیت‌های اجرایی برشمرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.