شرکت توزیع نیروی برق همدان ناحیه یک
چند رسانه ای
کد مطلب:  99 تاریخ انتشار:  1401/9/28 09:45:38
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » شهرستان همدان (امور 1 برق همدان)
مانور وصول مطالبات با موفقیت در امور برق همدان یک بانجام رسید

 

      به گزارش روابط عمومی امور برق همدان یک مدیر این امور گفت : مانور وصول مطالبات که به صورت سراسری در کشور و در روز های 23 و 24 آبان ماه 1401 در حال برگزاری می باشد امور برق همدان یک نیز همچون دیگر شرکت ها و ادارات وابسته به صنعت برق در این اقدام که از ساعت 8 صبح روز جاری که با یاد و نام خدا آغاز گردیده و تا ساعت 14 نیز ادامه خواهد داشت و همچنین از ساعت 16 لغایت 19 در مرحله دوم و در دور روز نیز طبق همین برنامه به فعالیت خود ادامه خواهند داد .

 

ایشان ادامه داد : این امور باید در مجموع قطع 15 مشترک در دو روز را بانجام رساند که بخاطر همین موضوع 18 اکیپ دو نفره به همراه یک راننده ، 11 مامور قرائت و 3 کارشناس جهت بررسی ناحیه به صورت میدانی آماده گردیده و به محل های مورد نظر اعزام شدند و سهم هر اکیپ جهت قطع در دو روز 5 مشترک که باید طبق برنامه در پایان هر کدام از روز های یاد شده اقدام بانجام این کار نمایند . در ضمن 8 نفر از همکاران امور خدمات و مشترکین این امور نیز در روز های یاد شده از طریق تماس تلفنی اقدامات لازم را در این زمینه بانجام رسانیدند .

 

انتهای پیام /

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.