نشریه الکترونیکی پیک توزیع شرکت توزیع نیروی برق استان همدان

خبر ویژه

استاندار همدان از مدیرعامل شرکت توزیع برق همدان تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان همدان، همایش روابط عمومی‌های استان همدان که همزمان با «روز ارتباطات و روابط‌عمومی» با حضور استاندار همدان، مسئولین استانی، فرمانداران و مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی و اصحاب‌رسانه و مطبوعات در سالن اجتماعات شهدای استانداری همدان برگزار شد.

در این مراسم علیرضا قاسمی‌فرزاد، استاندار همدان با اهداء لوح سپاس از علی سهرابی بیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در راستای حمایت از تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی تقدیر.

در بخشی از متن لوح سپاس استاندار آمده است:

 روابط عمومی و ارتباطات ساز و کار مهم همدلی و همزبانی مردم و از عوامل تاثیرگذار در توسعه جوامع انسانی و به عنوان سرمایه ارزشمند محسوب می‌شود.

 «دولت مردمی و انقلابی ایران قوی با لبیک به فرمان جهاد تبیین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله عظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) عزمی راسخ و اراده‌ای محکم در تحقق منویات و فرمایشات معظم‌له دارد و با هدایت حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، مدیران روابط عمومی را در فضای جنگ ترکیبی که معاندان از هیچ اقدامی برای ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه فروگذار نمی‌نمایند، پیشاهنگ مبارزه با استکبار جهانی می‌‌داند.

به همین منظور ضمن تبریک ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی از زحمات جنابعالی در حمایت از تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال سلامتی و موفقیت روز افزونتان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسئلت می‌نمایم».

انتهای پیام/