کد خبر : 3638
تاریخ : 1402/2/31
گروه خبری : ستاد

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان همدان:

اقدامات لازم برای عبور موفق از پیک بار تابستان پیش‌بینی شده است

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان با اشاره به طرح‌های تشویقی وزارت نیرو در راستای مدیریت پیک بار تابستان گفت: در تمام تعرفه‌ها از قبیل خانگی، کشاورزی، صنعتی و اداری برنامه‌ریزی‌ها صورت گرفته و اقدامات لازم پیش‌بینی شده است تا امسال نیز با موفقیت از پیک بار گذر کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در جمع کارکنان توزیع برق شهرستان اسدآباد اظهار کرد: اقدامات ارزشمند شهرستان اسدآباد در سال ۱۴۰۱ با زحمات یکساله توفیقاتی را نصیب شهرستان و شرکت کرد و امیدواریم سال ۱۴۰۲ در مجموعه شهرستان‌ها بتوانیم قدم‌های بلندتری برای افزایش سطح رضایت مردم برداریم.

وی با اشاره به اینکه ماموریت هر سازمان، علت وجودی آن سازمان است، گفت: ماموریت شرکت توزیع برق استان همدان، توزیع برق مطمئن و پایدار برای مشترکین است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان عنوان کرد: برای رسیدن به اهداف و تحقق ماموریت خود، این شرکت علاوه بر کارهای مهمی که انجام می‌دهد بر روی چهار محور تمرکز کرده است که این محورها شامل هوشمندسازی، افزایش قابلیت اطمینان، افزایش بهره وری و مشتری مداری و ارتباط دوسویه با مردم است.

وی با بیان اینکه پل ارتباطی صنعت برق با مردم باید حفظ شود، گفت: ما بر این چهار محور تمرکز کردیم تا در سال ۱۴۰۲ قدم‌های بلندتری برای افزایش سطح رضایت مردم برداریم.

سهرابی بیدار با اشاره به اینکه موضوع مهم دیگر عبور موفق از اوج بار تابستان است، بیان کرد: در سال گذشته اتفاقات خوبی با محوریت حفظ تدوام برق حوزه مراکز جمعیتی رقم خورد و باعث شد که تداوم برق را داشته باشیم و انتظار بر این است که امسال نیز با اقدامات انجام شده شاهد همراهی خوب مردم باشیم.

وی با اشاره به طرح‌های تشویقی وزارت نیرو در راستای مدیریت پیک بار تابستان عنوان کرد: در تمام تعرفه‌ها از قبیل خانگی، کشاورزی، صنعتی و اداری برنامه‌ریزی‌ها صورت گرفته و اقدامات لازم پیش‌بینی شده است تا امسال نیز با موفقیت از پیک بار گذر کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: امیدواریم در سال ۱۴۰۲ در راستای افزایش سطح رضایت مردم در استان و شهرستان اسدآباد قدم‌های بلندتر و پر رونقی برداریم.

انتهای پیام/

  لینک
https://hmd1.edch.ir/Press/ShowNews/3638