شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3421 تاریخ انتشار:  1399/12/6 12:33:57
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تأکید کرد
لزوم برنامه‌ریزی و تعمیرات شبکه‌های توزیع با تأثیر حداکثری و بلندمدت
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: برنامه‌ریزی و تعمیرات شبکه‌های توزیع در خصوص رفع ضعف ولتاژها و کاهش خاموشی‌ها باید به گونه‌ای باشد که تأثیر حداکثری و بلندمدت را شامل شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی در بازدید از مدیریت توزیع برق شهرستان رزن اظهار داشت: در سال جاری معادل 8 میلیارد تومان در بخش سرمایه‌ای اعتبار در اختیار توزیع برق رزن قرار داده شده که تاکنون 75 درصد جذب داشته و امید است تا پایان سال تمام اعتبارات ابلاغی جذب شود.

وی با اشاره به تعداد زیاد روستاهای در شهرستان رزن و میزان پراکندگی آنها گفت: در بخش اعتبارات عوارض روستایی از سال 92 تاکنون حدود 20 درصد اعتبارات کل استان در این شهرستان هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان یادآور شد: با نصب پست 63 کیلوولت کرفس موفق به آزادسازی 10 مگاوات برای شهرستان رزن شده‌ایم که امکان سرمایه‌گذاری در این شهرستان را فراهم کرد.

وی افزود: با تبدیل 18 کیلومتر شبکه مسی به کابل خودنگهدار در کاهش تلفات و ضریب پایداری برق شهرستان گام مؤثری برداشته شد.

جمشیدی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در راستای شاخص محوری حرکت می‌کند که نتیجه آن افزایش رضایتمندی عمومی است، تصریح کرد: افزایش وصول یعنی ارائه خدمات بهتر، مدیریت مصرف یعنی کاهش خاموشی‌ها و رفع ضعف ولتاژ به معنای افزایش رضایتمندی است، بنابراین ارتقا شاخص‌های شرکت هدف نهایی برای حرکت رو به جلو است.

وی افزود: با توجه به شرایط مالی شرکت، برنامه‌ریزی و تعمیرات شبکه‌های توزیع در خصوص رفع ضعف ولتاژها و کاهش خاموشی‌ها باید به گونه‌ای باشد که تأثیر حداکثری و بلندمدت را شامل شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان بیان داشت: با برنامه‌ریزی انجام شده برای سال جاری در راستای پایداری برق مطمئن و جلوگیری از سرقت شبکه‌ها و تعویض سیم مسی به کابل خودنگهدار از اهم برنامه‌ها است.

وی با بیان اینکه مدیریت بار زمستان و رعایت مدیریت مصرف انرژی در سر لوحه امور قرار دارد، گفت: طرح‌ها و اقدامات باید هدفمند و هزینه‌کردها در راستای بهترین نتیجه برای استمرار برق و کاهش خاموشی‌ها صورت گیرد.

جمشیدی با تأکید بر ارائه خدمات غیرحضوری و انجام درخواست‌های واصله از این طریق عنوان کرد: تسریع در انجام درخواست‌های غیرحضوری مردم منجر به اعتمادسازی و استفاده هر چه بیشتر از این گونه خدمات می‌شود.

* وصول 103 درصدی بهای انرژی در شهرستان رزن

مدیر توزیع برق شهرستان رزن نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در سال جاری اظهار داشت: شهرستان رزن با دو پست 63 کیلوولت آمپری، 14 فیدر تغذیه‌کننده 20 کیلوولت، 999 پست توزیع و 836 کیلومتر شبکه فشار متوسط ، 30 هزار و 910 مشترک را تأمین برق می‌کند.

عباس صفری افزود: با توجه به وسعت جغرافیایی این شهرستان کنترل تلفات و کاهش خاموشی‌ها یکی از اهداف اصلی به شمار می‌آید که تاکنون توانسته‌ایم تلفات را نسبت به 10 ماهه مدت مشابه سال گذشته کاهش داده و به 11.56 درصد برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه کاهش خاموشی‌ها نیز با برنامه‌ریزی‌های مدون موفق شده‌ایم که مدت خاموشی‌ها را به یک‌سوم کاهش دهیم.

مدیر توزیع برق شهرستان رزن با اشاره به وصول 103 درصدی بهای انرژی در شهرستان رزن بیان داشت: امید است بتوانیم تا پایان سال سایر مانده بدهی‌های مشترکین را نیز وصول کنیم تا خدمات مطلوب‌تری به مردم این شهرستان ارائه شود.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.