شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3474 تاریخ انتشار:  1400/2/11 14:01:17
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
تخصیص ۲ میلیارد تومان برای رفع مشکل شبکه برق مینی‌وُرلد ملایر
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از تخصیص ۲ میلیارد تومان برای رفع مشکل شبکه برق مینی‌وُرلد شهرستان ملایر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی در بازدید از پروژه تفریحی و توریستی «مینی‌وُرلد» شهرستان ملایر که با حضور نماینده مردم ملایر در مجلس و فرماندار ویژه این شهرستان انجام شد، اظهار داشت: این پروژه عظیم به یک مگاوات برق نیاز دارد که یک‌هزار و ۷۰۰ متر شبکه فشار متوسط و ۲۰۰ متر شبکه زمینی اجرا و یک پست به صورت ولتاژ اولیه از پست جدید ۶۳ کیلوولت ملایر تامین خواهد شد.

وی ادامه داد: مقرر شد یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان با مساعدت فرماندار ملایر از اعتبارات این شهرستان، ۵۰۰ میلیون تومان از اعتبارات شهرداری و ۴۰۰ میلیون تومان نیز از اعتبارات شرکت توزیع برق استان و در مجموع ۲ میلیارد تومان برای اجرای شبکه برق این مجموعه اختصاص یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تاکید کرد: چنانچه موافقت‌نامه بین ما و شهرداری ملایر هر چه زودتر انجام و اعتبارات مورد نظر تخصیص یابد، تامین شبکه برق این مجموعه در زمان مقرر اجرایی می‌شود.

گفتنی است؛ مجموعه تفریحی و توریستی «مینی‌وُرلد» یا جهان کوچک یکی از شاخص‌ترین پروژه‌های گردشگری ملایر با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در زمینی به مساحت ۴۸ هکتار در حال اجرا است و پیشانی گردشگری این شهرستان و استان همدان به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.