شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3516 تاریخ انتشار:  1400/7/18 10:01:52
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
رضا کریم‌پور مدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان شد
در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در فرمانداری شهرستان تویسرکان، رضا کریم‌پور به عنوان مدیر توزیع برق شهرستان تویسرکان معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، آیین تکریم و معارفه مدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان، معاون سیاسی و امنیتی و معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان تویسرکان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات رضا جلیلوند مدیر سابق برق تویسرکان اظهار داشت: یکی از اولویت‌های ما بکارگیری نیروها و مدیران جوان در واحدهای اجرایی برای پیشبرد بهتر اهداف بوده است که رضا کریم‌پور نیز جزو نیروهای جوان و باانگیزه است.

شیرزاد جمشیدی با اشاره به شاخص‌های شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: از مدیر جدید برق شهرستان تویسرکان نیز انتظار داریم که با برنامه‌ریزی هدفمند و مشارکت و تعامل با فرمانداری و دیگر دستگاه‌های شهرستان در راستای ارتقاء این شاخص‌ها تمام تلاش و همت خود را بکار گیرد تا شاهد پیشرفت روزافزون شهرستان باشیم.

وی در ادامه با تأکید بر وصول مطالبات به عنوان یکی از شاخص‌های شرکت گفت: از فرمانداری تویسرکان درخواست داریم در این زمینه یاریگر شرکت توزیع برق استان باشد.

کریم برنوسی، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان تویسرکان نیز در ادامه ضمن تقدیر از زحمات و مشارکت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: شرکت برق یکی از ادارات خوب در پاسخگویی و خدمات‌دهی در سطح شهرستان تویسرکان است.

وی در ادامه خواستار تعامل و همکاری بیشتر بین شرکت توزیع برق و فرمانداری شد.

در پایان این مراسم نیز ضمن تقدیر از زحمات رضا جلیلوند، رضا کریم پور به عنوان مدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان معرفی شد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.
Error
Whoops, looks like something went wrong.