شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3525 تاریخ انتشار:  1400/8/19 14:15:57
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
«عباس صفایی» مدیر توزیع برق شهرستان رزن شد
در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و فرماندار شهرستان رزن، عباس صفایی به عنوان مدیر توزیع برق شهرستان رزن معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی توزیع برق استان همدان، آئین تکریم و معارفه مدیر توزیع برق شهرستان رزن با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و سیدرضا سلامتی، فرماندار رزن در فرمانداری شهرستان رزن برگزار شد.

شیرزاد جمشیدی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به لزوم شاخص محوری در ارائه خدمت به مشترکین اظهار داشت: هدف ما کسب حداکثر رضایتمندی مشترکین است که با حرکت در راستای ارتقای شاخص‌های شرکت قابل دستیابی است.

وی با بیان اینکه کمبود اعتبارات نباید خللی در خدمت رسانی ایجاد کند، افزود: باید اعتبارات به نحو مطلوب و شایسته صرف بهینه کردن امور شود.

مدیرعامل شرکت توزیع با اشاره به پروژه‌های انجام شده در شهرستان رزن از قبیل احداث شبکه و نصب اتوبوستر عنوان کرد: با احداث 600 متر شبکه فشار متوسط بر روی فیدرهای آرپادره و کشاورزی، اقدامات خوبی در راستای کاهش تلفات، تعدیل بار و افزایش قدرت مانور شبکه انجام شده است.

عباس صفری مدیر سابق توزیع برق شهرستان رزن نیز در ادامه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این مدیریت ارائه کرد.

در پایان مراسم نیز ضمن تقدیر از زحمات عباس صفری، عباس صفایی به عنوان مدیر توزیع برق شهرستان رزن معرفی شد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.
Error
Whoops, looks like something went wrong.