شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3639 تاریخ انتشار:  1402/3/3 19:13:38
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:
یکی از راهکارهای مدیریت بار انرژی استفاده از مولدهای خودتأمین است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه یکی از راهکارهای مدیریت بار انرژی استفاده از مولدهای خودتأمین است، گفت: این امر می‌تواند علاوه بر تأمین مصرف مجموعه در ساعات اوج بار به شبکه سراسری و صنعت برق نیز کمک شایانی داشته باشد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در دیدار با فرمانده تیپ 32 انصارالحسین(ع) استان همدان ضمن تبریک ایام دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: شهدا با گذشت و ایثار خود، آسایش و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند.

وی با بیان اینکه همه ما باید رهرو شهدا باشیم، افزود: با توجه به اینکه در حال ورود به پیک بار تابستان امسال هستیم، همواره سپاه کمک حال شرکت توزیع بوده و سال گذشته تفاهمنامه‌ای در سطح استان انجام شد که به تبع آن در استان نیز اجرایی شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اینکه خط قرمز وزارت نیرو قطعی برق در مراکز جمعیتی شهر و روستا است، افزود: سال گذشته با برنامه‌ریزی‌های مدون و دقیق و همچنین با حمایت و یاری شما و سایر ارگان‌ها و مردم استان بدون هیچ گونه قطعی سپری شد.

وی با بیان اینکه یاری سپاه و بسیج و برای تحقق گذر موفق از پیک بار بسیار حائز اهمیت است، عنوان کرد: سال گذشته 91 درصد مشترکین خانگی زیر الگوی مصرف قرار گرفتند و 52 درصد از مشترکین استان در طرح‌های تشویق وزارت نیرو، مشمول پاداش شدند.

سهرابی‌بیدار تصریح کرد: در سال گذشته مشوق‌های خانگی وزارت نیرو برای مشترکینی بود که سطح الگوی مصرف را رعایت کرده‌ بودند و مابه ازای آنچه که نسبت به سال گذشته آن کاهش داده بودند مشمول پاداش 5 برابری می‌شدند اما امسال همه مشترکین از قبیل مشترکین داخل الگو و خارج از الگو(مشترکین پرمصرف) امکان برخورداری از تشویق‌های وزارت نیرو را خواهند داشت.

وی اظهار کرد: همچنین با توجه به مصوبه‌های دولت امسال برای مشترکین کشاورزی و صنعتی نیز مشوق‌هایی اعلام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه یکی از راهکارهای مدیریت بار انرژی استفاده از مولدهای خودتأمین است، تصریح کرد: این امر می‌تواند مصرف مجموعه و پادگان را در ساعات اوج بار تأمین کرده و به شبکه سراسری و صنعت برق نیز کمک شایانی داشته باشد.

سردار علی والی راستی فرمانده تیپ 32 انصارالحسین(ع) استان همدان نیز در ادامه ضمن تقدیر از زحمات شرکت توزیع نیروی برق استان همدان اظهار کرد: به طور قطع حضور مدیران جهادی و پرتلاش در دولت سیزدهم می‌تواند موجب رشد و توسعه شود.

وی در ادامه از آمادگی تیپ 32 انصارالحسین(ع) در راستای گذر از مدیریت پیک بار استان خبر داد و گفت: سپاه و بسیج همواره برای خدمت‌رسانی به مردم کمک حال دستگاه‌ها و ارگان‌ها است.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.