شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3677 تاریخ انتشار:  1402/4/11 07:47:23
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در توزیع نیروی برق استان همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: آخرین تکنولوژی روز دنیا در حوزه توزیع نیروی برق در استان همدان در حال استفاده است و ما تلاش می‌کنیم برای خدمات رسانی بهتر و شایسته به مردم همدان، هیچ کوتاهی رقم نخورد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در دیدار با مسئولین شهرستان ملایر اظهار کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان همدان دارای چند ماموریت مهم است و توزیع برق مطمئن و پایدار برای همه مشترکین در اولویت کاری ما قرار دارد و در این راستا اقدامات راهبردی بسیاری انجام داده‌ایم.

وی با بیان اینکه ما با تمرکز بر چهار محور اصلی اهداف خود را اولویت بندی کرده‌ایم که یکی از این محورها بحث هوشمندسازی است، گفت: هوشمندسازی در بعد لوازم اندازه‌گیری مشترکان و در بعد کنترل پذیری از راه دور انجام شده و همچنان در حال پیگیری و انجام است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: در بحث شبکه‌های توزیع طی یک 1.5 سل گذشته از طریق سیستم مانیتورینگ پیشرفت خوبی داشته‌ایم.

وی ادامه داد: همچنین بستر مهم و اساسی در حوزه ارتباط دوسویه با مشترکین از طریق «اپلیکیشن برق من» فراهم شده است که این اپلیکیشن در تمام گوشی‌های هوشمند قابل نصب است و افراد می‌توانند همه نیازمندی‌های خود در حوزه برق را از طریق اپلیکیشن بدون مراجعه حضوری به اداره برق برطرف کند .

سهرابی بیدار با اشاره به برنامه‌های تشویقی امسال وزارت نیرو برای عبور از پیک بار تابستان گفت: به افرادی که کاهش مصرف برق داشته باشند پاداش اهدا می‌شود که اهدای این پاداش به صورت پله‌ای است در همین راستا در سال گذشته ۹۱ درصد از مشترکین ما مصرفشان زیر الگوی مصرف بوده که به ۵۰ درصد از آنها پاداش تعلق گرفت.

وی با اشاره به برنامه‌های مدیریت بار شبکه در فصل تابستان ادامه داد: ما در مراکز جمعیتی شهرها و روستاها امسال هیچ مورد برنامه قطعی نداریم و در بحث حوادث برق و تعمیرات نیز نیروهای ما آمادگی کامل دارند و به سرعت اقدام می‌کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: آخرین تکنولوژی روز دنیا در حوزه توزیع نیروی برق در استان همدان در حال استفاده است و ما تلاش می‌کنیم برای خدمات رسانی بهتر و شایسته به مردم همدان، هیچ کوتاهی رقم نخورد.

وی خاطرنشان کرد: امسال باغات ملایر ۸۰ درصد سرمازدگی داشتند که در این راستا پیگیری رفع مشکل برق رسانی به چاه‌های آب آنها هستیم.

هادی بیگی نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی  نیز در این دیدار با بیان اینکه خدمات ارزنده‌ای در حوزه توزیع برق در شهرستان ملایر انجام شده که جای تقدیر دارد، گفت: بنده نیز در این راستا پیگیر رفع مشکلات و کمبودهای توزیع نیروی برق ملایر هستم.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.