شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3763 تاریخ انتشار:  1403/2/6 10:41:35
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان خبر داد
آمادگی شرکت توزیع برق همدان در برگزاری کنکور سال ۱۴۰۳
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان از آمادگی کامل این شرکت برای تامین برق پایدار حوزه‌های برگزاری آزمون سراسری در همدان خبر داد.

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار از آمادگی شرکت توزیع برق همدان در برگزاری کنکور خبر داد و اظهار کرد: این شرکت آمادگی کامل را برای تامین برق مطمئن و پایدار در حوزه‌های برگزاری کنکور سال ۱۴۰۳ دارد.

 وی عنوان کرد: بازدید از شبکه و پست‌های توزیع تامین برق مراکز آزمون و نیز انجام اقدامات و اصلاحات مورد نیاز از دیگر اقدامات این شرکت در برگزاری آزمون سراسری اردیبهشت ماه امسال است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خاطرنشان کرد: همچنین برای تامین برق پایدار و مطمئن، خطوط جایگزین برای خطوط اصلی حوزه‌های برگزاری کنکور در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به بررسی آماده به کاری ژنراتور مراکز برگزارکننده آزمون که دارای مولد برق اضطراری هستند، گفت: ۱۰ ژنراتور برای مراکز فاقد ژنراتور نیز پیش بینی شده است.

سهرابی بیدار از آماده‌باش و حضور ۱۵۵ نفر از پرسنل این شرکت در قالب ۵۵ اکیپ مجهز به خودروهای سبک و سنگین طی دو روز برگزاری کنکور خبر داد و افزود: این اکیپ‌ها به منظور تامین برق پایدار و اقدام سریع و به موقع در صورت وقوع حادثه در مراکز آزمون وارد عمل می‌شوند.

وی با اشاره به حضور و آماده‌باش اعضای کمیته مدیریت بحران شرکت توزیع نیروی برق استان طی ششم و هفتم اردیبهشت ماه در ستاد و واحدهای اجرایی افزود: تمام تدابیر لازم برای برگزاری یک آزمون مطمئن پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.